„Jesień to wspaniała pora na refleksje ,na długie spacery ,na wycieczki, cieszmy się w pełni urokiem jesieni i korzystajmy z ujmujących zapachów przyrody ,śpiewu ptaków i szemrzących strumieni, które ukoją nasze nerwy i naładują nasze wyeksploatowane akumulatory życia.

Zielone wzgórza nad  Wisłokiem upoją nas wszystkich niepowtarzalnym widokiem. Trzeba oderwać  się  od szarej rzeczywistości dnia ,chociażby na weekend i spędzić na łonie natury trochę czasu, a nasz organizm odpłaci nam stukrotnie poprawą stanu zdrowia i lepszym samopoczuciem.”

Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu lecz brakuje Ci motywacji?

A może bezskutecznie szukasz fachowej wiedzy na temat racjonalnego żywienia?

Ośrodek Rudawka wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom i z przyjemnością zaprasza na „Wczasy Zdrowotne”.

Weekendowy program składający się z wykładów, ćwiczeń oraz dyskusji, dotyczących jednej z najważniejszych kwestii naszego życia – zdrowia.

W czasie dwóch dni dowiedzą się Państwo m. in. jak zmienić niekorzystne nawyki żywieniowe, jak dieta wpływa na nasze samopoczucie i jak znacząca jest w leczeniu chorób- „Pożywienie moim lekarstwem”, jaką wodę wybierać aby dostarczać organizmowi potrzebnych minerałów.

Dzięki szkoleniom w terenie posiądą Państwo wiedzę o tym, jak rozpoznawać i korzystać z dóbr natury- ziół i wkomponowywać je do codziennego jadłospisu.

 

Zajęcia poprowadzi  pani Bożena Rząsa (uznana dietetyk z 23-letnim doświadczeniem, mikrobiolog, ekspertka w badaniu wieku biologicznego żył), która przeprowadzi konsultacje i badania chętnym uczestnikom.

Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe, ale i pełnowartościowe posiłki oraz przepisy na ich wykonanie.

Najbliższe terminy warsztatów:

28-29.09.2013

Całkowity koszt udziału, wraz z wyżywieniem, to jedynie 240 zł przy pobycie w pokoju dwuosobowym lub 260 zł (pokój jednoosobowy). Dodatkowo dla osoby towarzyszącej, lecz nie uczestniczącej w zajęciach udzielamy 30% rabatu.

 

Zadzwoń, zarezerwuj, przyjedź i zadbaj o siebie już dziś!


  • kontakt_forma

  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z organizatorami:

    535 436 472, 668 436 472

    lub z naszym ośrodkiem: 13 435 90 27.


  • biuro@rudawka.pl