Ekonomiczny Pakiet Narciarski

Noclegi + Wyżywienie + Popołudniowe karnety na wszystkie wyciągi!

Wyjątkowo prosta i atrakcyjna formuła aktywnego wypoczynku na nartach.

 

Obraz 235 (Medium)

Uwaga ! Ceny na sezon 2015/16 podane poniżej

Pakiet narciarski zawiera: Rudawka Rymanowska: noclegi, późne śniadanie, obiadokolacja. Puławy Górne  wyciąg narciarski Kiczeraski: popołudniowe karnety na wszystkie wyciągi.

Pakiet 7 dni (poniedziałek – niedziela) = 655 zł.

Pakiet 5 dni (poniedziałek – piątek) = 445 zł.

Pakiet Weekend (piątek, sobota, niedziela) = 235 zł.

Dużo nart, na urozmaiconej górze z koleją krzesełkową oraz finansami pod kontrolą. Naprawdę nie musisz wydać więcej niż 655 zł za tydzień masywnej dawki nart. Cena obejmuje 7 godzin jazdy codziennie od 14-tej (w okresie ferii – 5 godzin od 16-tej). Czyli dokładnie wówczas gdy kolejka do wyciągu krzesełkowego zmniejsza się do kilkudziesięciu sekund a później jest jeszcze mniejsza. Czyli – zero kolejek! Nie słyszałeś o Puławach Górnych i generalnie nie wierzysz w możliwość istnienia profesjonalnego ośrodka narciarskiego w Beskidzie Niskim?  Zobacz i przekonaj się sam:

www.kiczeraski.pl

www.nartydzieciom.pl

http://podroze.onet.pl/narty/pulawy-gorne-szczery-usmiech-kiczery/sm1fn

Z noclegu w Rudawce Rymanowskiej na stok KiczeraSki jest tylko 3 km! W zimie kursują tu też autobusy dla nieposiadających własnego samochodu. Ponieważ przyjeżdżasz na tydzień lub 5 dni (tylko pobyty tygodniowe lub krotność tygodnia) koniecznie zabierz swój sprzęt.

Jeżeli chcesz się nauczyć jeździć na nartach – trafiłeś idealnie. Ośrodek posiada cztery wyciągi obsługujące trasy: bardzo bardzo łatwe, bardzo łatwe i łatwe (w sumie 4 opcje) oraz 3 trasy średnio-trudne i trudne. Na stoku znajduje się również profesjonalny snow-park dla zawodowców lubiących poskakać na deskach i nartach.

Pawilomn A 1Jeśli chcesz się uczyć jeździć również zabierz swój sprzęt. W prawdzie na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia (2 profesjonalne wypożyczalnie). Jednak fajnie jak byś miał swój sprzęt, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze.

Co będziecie robić przed południem? Nie będziecie się nudzili – zapewniamy. Można oczywiście spać (to dla lubiących poleniuchować), ale również np. spacerować przez cudną okolice, opalać się, odpoczywać lub wybrać się na zwiedzanie Iwonicza lub Rymanowa Zdroju. Poza tym wcale tego czasu „wolnego od nart” tak wiele nie będzie.

Wyciąg w Puławach Górnych jest już czynny. W tym roku od 29 Listopada! Warunki narciarskie są nieprzerwanie od otwarcia stoków do końca sezonu. Stok jest północny, pięknie ratrakowany i naprawdę zadbany. Dlatego zapraszamy już od 9-tego grudnia (lub jeszcze prędzej) – po wcześniejszym sprawdzeniu warunków pogodowych Prognoza Pogody.

Niech Was nie zmyli taniość oferty – to nie oznacza kiepskiej jakości. Wszystkie składniki oferty na bardzo dobrym poziomie. Patrz niżej na szczegóły tej i innych ofert narciarskich: weekendy, grupy zorganizowane.

Chcesz zobaczyć jak wygląda ośrodek w Rudawce: http://www.rudawka.pl/galeria

 

 

Cenniki oraz Terminy pakietów narciarskich:

Inne Filmy:-Jak zamówić?

kontakt_forma

-Telefonicznie

Telefonicznie

607 697 621 lub 13 43 590 27

Warunki i informacje o stoku narciarskim:
13 43 59 001; 13 43 59 025; 607 697 621

-Drogą elektroniczną

Drogą elektroniczną:

biuro@rudawka.pl