Namiotowy obóz Leśnej Szkoły ma być rzeczywistym (a nie jedynie deklarowanym) sposobem na pożyteczne i jednocześnie atrakcyjne wykorzystanie czasu, dostępnym naprawdę dla każdego ucznia, niezależnie od możliwości finansowych jego rodziców.

A więc turystyka edukacyjno-pobytowa w Puławach Górnych, w środku Beskidu Niskiego. W namiotach wojskowych żeby było taniej ale to nie znaczy, że nie atrakcyjnie. Obóz na pięknej śródleśnej polanie a jednocześnie tuż obok naszej bezalkoholowej, przestronnej Restauracji, która zimą wydaje kilkaset posiłków dla narciarzy, w tym uczestników www.nartydzieciom.pl a dla obozu namiotowego stanowi zaplecze sanitarno-gastronomiczne.

Zarówno pobyty wycieczkowe, 2- i 3-dniowe jak i obozy 5- i 7-dniowe zawierają wycieczkę zagraniczną /gorące źródła oraz zwiedzanie bądź wycieczkę górską: Węgry lub Słowacja/ oraz dni z programem www.lesnaszkola.com i mogą zawierać inne zajęcia - takie jakie sami zaplanujecie.

Nasze ceny są naprawdę na każdą kieszeń.

Spójrzcie na ceny przykładowych kompozycji programowych a jeśli jesteście zainteresowani pobierzcie arkusz kalkulacyjny do samodzielnego skonfigurowania programu pobytu (poniżej tabeli).

Chcielibyśmy aby uczniowie gościli systematycznie w naszym Namiotowym obozie Leśnej Szkoły od maja do października. Wówczas skala atrakcji i wartości edukacyjnej Leśnej Szkoły w Puławach Górnych i całym rejonie www.PrzelomyWisloka.pl będzie rosnąć tak, że z czasem jakość edukacyjna i wychowawcza pobytu w Puławach Górnych stanie się wzorcowa. Wszyscy Państwo, którzy byliście u nas na zajęciach www.nartydzieciom.pl oraz www.lesnaszkola.com wiecie, że nasza propozycja jest wyjątkowa i przeznaczone dla każdego.

Pomóżcie więc zapełnić nasz Namiotowy obóz Leśnej Szkoły.

Cennik Namiotowego obozu Leśnej Szkoły

Cennik do pobrania w pliku Excell: Cennik Namiotowy Obóz Leśnej Szkoły

Letnie atrakcje na Kiczerze: http://www.kiczeraski.pl/atrakcje-kiczery

Cennik dodatkowych letnich atrakcji: http://przelomywisloka.pl/wp-content/uploads/2013/06/cennik-letni-20181.jpeg

Wycieczka Węgry

Wycieczka Słowacja


Zapisz się na Namiotowy obóz Leśnej Szkoły!

kliknij by przejść na stronę rejestracji on-line


-Jak zamówić?

kontakt_forma

-Telefonicznie

Telefonicznie

607 697 621

-Drogą elektroniczną