Jedyne w swoim rodzaju miejsce, do którego kto raz przybył – ten wraca latami. Po prostu www.PrawdziwyWypoczynek.pl  w pięknej okolicy ale również okresowo kameralne turnusy oczyszczające organizm przy pomocy unikalnej diety, adekwatnej dawki ruchu na świeżym powietrzu oraz serdecznego wsparcia gospodarzy i współ-kuracjuszy. Atmosfera Pensjonatu Salamander pozwoliła już wielu osobom poprawić jakość swojego życia (nie tylko na turnusach odchudzających) i nie tylko oczyścić i odnowić swój organizm lub zgubić kilka (czasem –naście) zbędnych kilogramów ale po prostu zmienić się jako ludzie. Skromne ale dobre warunki za przystępną cenę. Mile widziane rodziny z dziećmi. Musicie zobaczyć galerię zdjęć! Jesień to wspaniałe leśne plenery – niektórzy twierdzą, że to najpiękniejszy okres w roku.

Nasz Ośrodek znajduje się w malowniczej dolinie Beskidu Niskiego, która zachęca do wypoczynku właśnie u nas.

W pokojach do Państwa dyspozycji czekają: lodówka, czajnik, oraz szafka kuchenna ze zlewozmywakiem i kuchenką elektryczną.

Na parterze budynku jest sala z bilardem i tenisem stołowym, która również służy jako sala konferencyjna, poprzedzona jest salonem z telewizorem ogólnodostępnym, gdzie goście mają w zwyczaju spędzać czas z innymi.

W odległości 150 m znajduje się wspaniały Ośrodek Narciarski „Kiczera”,  którego stok widać z naszych okien a na nim cieszących się dobrą zabawą narciarzy.

Latem nasi klienci cieszą się pięknem przyrody i korzystają z różnych atrakcji takich, jak: zjazdy na rowerach z góry Kiczera,  kąpieli w rzece Wisłok, spacerów po dziewiczym lesie, zabaw na boisku, itp.

Piękna okolica zachęca naszych gości do pieszych wycieczek  ścieżkami przyrodniczymi.

Przez naszą miejscowość przebiegają główne szlaki turystyczne, oraz trasy rowerowe.
Istnieje możliwość jazdy samochodem terenowym leśnymi trasami.
Do wszystkich tych atrakcji należy podpiąć naszą wspaniałą domową kuchnię, którą zapewnia Państwu Gospodyni.

 

http://prawdziwywypoczynek.pl/


-Jak zamówić?

kontakt_forma

-Telefonicznie

Telefonicznie

13 43 59 169

-Drogą elektroniczną

Drogą elektroniczną:

jdbrozda@noclegi.pulawy.pl