Narty Dzieciom Plus

narty dzieciom (1)

czyli narty dzieciom plus pobyt wielodniowy w Ośrodku Wypoczynkowym w Rudawce Rymanowskiej

Przypomnijmy, że Narty Dzieciom to udostępnienie Ośrodka Narciarskiego: sprzętu, wyciągów, opiekuna-instruktora i całodzienna, profesjonalna nauka jazdy na nartach, uzupełniona ciepłym posiłkiem, w taki sposób aby skorzystać mógł naprawdę każdy uczeń – niezależnie od możliwości finansowych jego rodziców.

Jak wiadomo konkurencyjność cenową mają zapewniać nie tyle bogaci Sponsorzy (oczywiście zapraszamy ale nie do datków tylko do zakupu Kart Sponsora czyli prawdziwie nowoczesnych kart rabatowych) ale przede wszystkim sprawna organizacja i masowy udział szkół tak aby zgromadzone zasoby – składniki kosztów – były autentycznie bez przerwy zatrudnione. W efekcie koszt jednostkowy tak bogatego pakietu da się sprowadzić do 42 zł na jednego ucznia (pełny cennik tutaj). Co wydaje się niemożliwe ale jednak to prawda.

Skoro naprawdę dla każdego ucznia – to w jaki sposób z programu mają skorzystać uczniowie z miejscowości położonych nie na Podkarpaciu ale na przykład na Podlasiu albo na Śląsku. Śląsk to w zasadzie stolica polskich nart a i na Podlasiu funkcjonują naprawdę dobre Ośrodki Narciarskie. Tyle że rozkręcenie akcji Narty Dzieciom w nowym miejscu – to nie jest prosta sprawa. A nawet powiedzmy szczerze – trudna. Są wreszcie zakątki kraju skąd naprawdę nie sposób wybrać się na jednodniowy i w dodatku dostępny cenowo – dla każdego ucznia – wyjazd na narty. Na jeden dzień Narty Dzieciom, który to program póki co działa jedynie w Puławach Górnych.

narty dzieciom (3)Okazuje się, że w treściach, które staramy się przekazywać na naszej stronie internetowej, nawet w tych o charakterze postulatów czy myśli filozoficznych jest jednak wiele prawdy. Bowiem każdy problem nawet najtrudniejszy da się rozwiązać, dla chcącego nie ma nic trudnego, dziel się tym co masz, itd. Na dowód link: http://nartydzieciom.pl/przeslanie-od-mieszkancow-pulaw

A więc w sytuacji, w której w Puławach Górnych brak jest nie zarezerwowanej na zimę bazy noclegowej a odległość do tysięcy polskich szkół jest zbyt duża aby pokonać ją w jeden dzień (nie mówiąc już o nauce jazdy na nartach i ekonomii takiej eskapady), proponujemy Państwu czyli nauczycielom, rodzicom i uczniom Narty Dzieciom Plus czyli pobyt 5-dniowy od poniedziałku do piątku, z jednym, pierwszym dniem (poniedziałkiem) z pakietem Narty Dzieciom i kolejnymi dniami, kiedy korzystając ze sprzętu, w który uzbroimy Was pierwszego dnia, będziecie w dalszym ciągu, za bardzo, bardzo rozsądną cenę, mieli dostęp do wszystkich wyciągów w Puławach Górnych oraz zakwaterowanie i wyżywienie w Rudawce Rymanowskiej, miejscu które właściwie jest stworzone dla grup szkolnych. Zakwaterowanie i wyżywienie – również w bardzo, bardzo rozsądnej cenie.

W dodatku ta oferta, ponieważ ma to uzasadnienie ekonomiczne, jest zróżnicowana cenowo w zależności od terminu: I tak: w grudniu i na samym początku stycznia i w pierwszym tygodniu marca – jest bardzo, bardzo atrakcyjna. W czasie ferii a więc od 20 stycznia do 28 lutego – jest bardzo atrakcyjna a od 10-go marca jest niewiarygodnie, niemożliwie, niespotykanie atrakcyjna.

 

Byłoby wspaniale gdyby zróżnicowane ceny zwiększały równość szans. Nie będziemy co oczywiste weryfikować statusu majątkowego – w procesie rekrutacji będzie decydować zasada: kto pierwszy ten lepszy.

Termin od 9-grudnia już został zajęty. Maksymalnie jesteśmy w stanie przyjąć kilkanaście szkół.

narty dzieciom (16)Oczywiście nie możemy zablokować akcji Narty Dzieciom tylko dla szkół z Podkarpacia ale również nie możemy zajmować terminów – całych tygodni – dla szkół z odległych miejscowości – dlatego tylko pierwszy dzień to pełny pakiet Narty Dzieciom. Uspakajamy więc szkoły z Podkarpacia – nie ubędzie miejsc dla Was – tylko trochę w poniedziałki gdyż wówczas „przyjezdni” będą mieli dobrany sprzęt i będą wymagali nieustannej opieki w czasie nauki jazdy.

Mimo wszystko najlepszym sposobem realizacji postulatu: Narty Dzieciom dla każdego ucznia – jest inicjowanie akcji w kolejnych Ośrodkach Narciarskich.

Zgłoście się – naprawdę pomożemy w organizacji przedsięwzięcia. Przede wszystkim otrzymacie pewność, że to da się zrobić, gotowe rozwiązania organizacyjne i nie tylko. Kontakt do mnie jest znany – zapraszam. A gdy to już się uda – dla uczniów z Waszego terenu – też zorganizujecie Narty Dzieciom Plus i będziecie przyjmować przyjezdnych – tak jak Puławy Górne i Rudawka Rymanowska. Naprawdę warto.

Bardzo proszę również nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców. Namawiajcie do akcesji do akcji Narty Dzieciom ośrodki narciarskie, które działają w Waszej okolicy.

Organizator akcji
Bogusław Szweda

www.nartydzieciom.pl/narty_dzieciom_plus


Ceny w zależności od terminu Bez wyżywienia
Terminy -2 | 5-9 | 12-16 | 19-23 grudnia
2-6 | 9-13 stycznia 27.02-3 marca
16-20 | 23-27 stycznia
30.01-03.02 | 6-10 | 13-17 | 20-24 luty
6-10 | 13-17 | 20-24 | 27-31 marca i kolejne 6-10 | 13-17 | 20-24 | 27-31 marca i kolejne
Narty Dzieciom Plus 495 zł 590 zł 390 zł 250 zł
pierwszy dzień Narty Dzieciom: narty + buty + kaski + pomoc w wypożyczalni + opiekunowie instruktorzy + karnety na wszystkie wyciągi + ciepły posiłek + gorąca herbata
kolejne 4 dni: narty + buty + kaski + karnety na wszystkie wyciągi (opiekunowie-instruktorzy odpłatnie w miarę potrzeb)
Łączna cena za 5 dni Narty 210 zł * 275 zł 150 zł 150 zł
noclegi i pobyt do piątku do godziny 15-tej, w poniedziałek kolacja, wtorek, środa, czwartek – śniadanie, obiad, kolacja, piątek – śniadanie, obiad
Łącznie zakwaterowanie i wyżywienie 295 zł 320 zł 240 zł 100 zł

Rezerwacja są dokonywane po wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł (od jednego ucznia)
(zwrot zaliczki w wypadku rezygnacji z powodu braku warunków narciarskich czyli w wypadku nieczynnych wyciągów w Ośrodku Kiczeraski)

Karnet i zapiekanka (1 dzień) 40 zł 50 zł ** 35 zł ***

Wypożyczenie sprzętu (narty,buty,kask) dla grupy zorganizowanej na co najmniej 5 dni – 25 zł/dziennie

* 210 zł do klasy IV włącznie, 240 zł dla starszych uczniów
** promocje do uzgodnienia
*** promocja marcowa do uzgodnienia


-Jak zamówić?

kontakt_forma

-Telefonicznie

Telefonicznie

607 697 621 lub 13 435 90 27 lub 606 560 850

Warunki i informacje o stoku narciarskim:
13 43 59 001; 13 43 59 025; 607 697 621

-Drogą elektroniczną

Drogą elektroniczną:

biuro@rudawka.pl